Структура психологічної підготовки студентської молоді у стрільбі з лука

Ескіз недоступний

Методичні рекомендації «Структура психологічної підготовки студентської молоді у стрільбі з лука» складаються з п’яти розділів і висновків. В методичних рекомендаціях розкриваються актуальні питання психологічної підготовки студентів-спортсменів в рамках теоретичної та практичної підготовки з фізичного виховання та спортивного вдосконалення.

стрільба з лука, методи психологічної підготовки, структурні елементи психологічної підготовки, психогігієна, принципи побудови психологічної підготовки

Структура психологічної підготовки студентської молоді у стрільбі з лука [Електронний ресурс] : методичні рекомендації / НТУУ «КПІ» ; уклад. О. В. Д’якова. – Електронні текстові дані (1 файл: 149 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2012. – 23 с. – Назва з екрана.