Електроніка та електромеханіка. Лабораторний практикум

2023-02-23

«Електроніка та електромеханіка. Лабораторний практикум» містить опис п’яти лабораторних робіт, які передбачені навчальною програмою кредитного модуля «Електроніка та електромеханіка». Для зручності студентів інформація по кожній лабораторній роботі оформлена у вигляді закінченого протоколу, що містить титульний аркуш, мету, порядок виконання роботи, схеми експериментів, теоретичні відомості за тематикою роботи, контрольні запитання для самоконтролю засвоєння матеріалу. В першій лабораторній роботі надано детальний опис віртуальних макетів та надано рекомендації щодо роботи з ними, описано принципи побудови схем для дослідження. Окрім того в протоколах наведені таблиці для отриманих експериментальних даних. Даний посібник призначений для здобувачів ступеня бакалавра за спеціальністю 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Загалом матеріал посібника буде корисним для всіх студентів, що вивчають споріднені дисципліни електротехніка, теорія електронних кіл, аналіз електронних схем, аналогова і цифрова схемотехніка та інші, для успішного засвоєння яких потрібне розуміння основних процесів в найпростіших електричних схемах, принципів їх побудови.

віртуальні макети, лабораторна робота, принципи побудови схем

Електроніка та електромеханіка. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Технічні та програмні засоби автоматизації» спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Заграничний А. В., Батрак Л. М., Сидоренко С. Б., Хижняк Т. А. – Електронні текстові дані (1 файл: 2.15 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 70 с. – Назва з екрана.