Інститут відновлюваної енергетики НАН України

У роботі наведено фізико-хімічні та експлуатаційні характеристики водню як моторного палива, модифікації двигунів, що здатні працювати на водневому паливі та аналіз ефективності використання водню з урахуванням конструкції двигуна та особливостей самого палива.

водень, моторне паливо, ефективність, експлуатаційні характеристики, двигун внутрішнього згорання, двигун Стірлінга, паливні елементи, переваги, недоліки, hydrogen, motor fuel, efficiency, internal combustion engine, Stirling engine, fuel cells, advantages, disadvantages

Калмикова, Н. Г. Ефективність водню як моторного палива при використанні в автомобільних транспортних засобах / Н. Г. Калмикова, С. В. Бойченко, І. О. Ландарь // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXI міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 14-15 травня 2020 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. – Київ, 2020. – С. 212-223.