Вступ до техніки вимірювань. Лабораторний практикум

У навчальному посібнику наведені теоретичні відомості та методики вимірювань параметрів електричних кіл та електронних пристроїв, наведені моделі для самостійного виконання індивідуальних завдань, правила користування віртуальними вимірювальними пристроями та методами аналізу у spice-симуляторі Multisim Analog Devices Edition. Посібник призначений для використання при дистанційному навчанні при відсутності можливостей використання реальних вимірювальних пристроїв, а також може бути використаний для самостійної роботи студентів для поглибленого засвоєння принципів та способів вимірювання електричних характеристик електронних пристроїв та вимірювання параметрів сигналів.

вимірювання, електронний пристрій, моделювання, Multisim

Макаренко, В. В. Вступ до техніки вимірювань. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 171 "Електроніка" освітніх програм "Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації" та "Електронні системи мультимедіа та засоби Інтернету речей" / В. В. Макаренко ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові данні (1 файл: 3,27 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 78 с. – Назва з екрана.