Ескіз недоступний

Автори

Посібник містить методичні матеріали, необхідні для вивчення третього розділу учбового курсу «Інформатика і комп'ютерна техніка» - «Обробка інформації за допомогою електронних таблиць», який є обов'язковим у підготовці студентів економічних та інших спеціальностей. У розділі вивчаються призначення, можливості і основні прийоми обробки інформації за допомогою електронних таблиць Microsoft® Excel.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

інформатика, комп'ютерна техніка, Microsoft® Excel

Інформатика та комп'терна техніка. Обробка інформації за допомогою електронних таблиць [Електронний ресурс] : навчальний посібник для підготовки фахівців з економіки та інших спеціальностей / НТУУ «КПІ» ; уклад. В. П. Корнєв, Н. О. Бондаренко, І. Д. Фартушний. – Електронні текстові дані (1 файл: 31,2 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2010. - Назва з екрана.