Інститут відновлюваної енергетики НАН України

У роботі наведено огляд стану підвищення енергоефективності хлібопекарських підприємств України та запропоновано найбільш перспективні заходи з енергоефективності.

енергоаудит, енергоефективність, потенціал підвищення енергоефективності, energy audit, energy efficiency, energy efficiency potential

Чернявський, А. В. Стан та потенціал підвищення енергоефективності хлібопекарських підприємств України / А. В. Чернявський // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXI міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 14-15 травня 2020 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. – Київ, 2020. – С. 251-255.