Фізичне виховання

Ескіз недоступний

Автори

Рекомендовано для самостійних занять студентів навчального відділення волейболу, а також студентів інших навчальних відділень, які б хотіли розвивати та вдосконалювати свої фізичні якості. Комплекси вправ, надані в посібнику сприятимуть розвитку як загальнофізичних якостей, так і спеціальних фізичних якостей.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

фізична підготовка, розвиток сили, розвиток швидкості, розвиток спритності, розвиток гнучкості, розвиток витривалості

Фізичне виховання : методичні рекомендації до практичних самостійних занять для розвитку фізичних якостей студентів навчального відділення волейболу [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ» ; уклад. Д. М. Міщук. – Електронні текстові дані (1 файл: 402 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2010. - Назва з екрана.