Institute of special communication and information security of National technical university of Ukraine «Kyiv polytechnic institute»

інформація, кількісні дані, нормативний документ, нормативноправовий акт, статистичні методи, информация, количественные данные, нормативный документ, нормативно-правовой акт, статистические методы, information, quantitative data, regulations, legal act, statistical methods

Кожедуб Ю. Збір, обробка, застосування та захист інформації в документах високої соціальної значимості / Кожедуб Ю., Лісніченко Т. // Information Technology and Security. – 2016. – Vol. 4, Iss. 2 (7). – Pp. 199-206. – Bibliogr.: 15 ref.