Основи проектування високовольтної ізоляції: Ч. ІІ

Автори

Методичні вказівки містять опис лабораторних робіт з курсу «Основи проектування високовольтної ізоляції» для студентів спеціальності 6.090604 «Техніка та електрофізика високих напруг».

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

високовольтна ізоляція, випробна напруга, нормована випробна напруга, розрядна напруга, витримувана напруга, повний розряд, пробій, змінна напруга, імпульсна напруга, електрична міцність лінійних ізоляторів, рідкі діелектрики, полярність електродів

Основи проектування високовольтної ізоляції: Ч. ІІ [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів спеціальності «Техніка та електрофізика високих напруг» / НТУУ «КПІ» ; уклад. О. Р. Проценко. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,96 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2011. - Назва з екрана.