Виконання та захист кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня магістра

Навчальний посібник призначається для студентів випускного курсу, що навчаються за спеціальностю «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», галузі знань «Культура і мистецтво. Зміст навчального посібника охоплює основні питання від вибору теми магістерської дисертації до послідовності захисту магістерської дисертації на засіданні екзаменаційної комісії. Вказані структура, зміст і об'єм як дисертації в цілому так і окремих структурних складових. Прописані основні правила оформлення текстового, графічного і презентаційного матеріалів.

випускна кваліфікаційна робота, оформлення магістерської дисертації

Виконання та захист кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня магістра [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: С. В. Оляніна, Т. Г. Осипова, Т. Є. Клименко ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 695,6 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 68 с. – Назва з екрана.