Фізика електронних процесів. Лабораторний практикум

Однією з задач з підготовки фахівців з галузі знань «17 - Електроніка, автоматизація та електронні комунікації» є набуття навичок досліджень. Лабораторний практикум формує у студентів здатність до моделювання фізичних процесів, використання фізичних моделей досліджуваних явищ та об’єктів, організації проведення експериментальних досліджень, ідентифікації параметрів моделей. Лабораторні заняття з «Фізики електронних процесів» формують фахові компетентності: здатність використовувати математичні принципи і методи для проектування та застосування мікро- та наносистемної техніки; здатність ідентифікувати, класифікувати, оцінювати і описувати процеси у мікро- та наносистемній техніці за допомогою побудови і аналізу їх фізичних і математичних моделей.

Гриф надано Методичною радою КПІ ім. Ігоря  Сікорського (протокол № 8 від 02.06.2023 р.) за  поданням Вченої ради Факультету електроніки  (протокол № 04/2023‐2 від 17.04.2023 р.)

фізика електронних процесів

Фізика електронних процесів. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Електронні мікро- і наносистеми та технології» спеціальності 176 Мікро- та наносистемна техніка / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Т. А. Саурова. - Електронні текстові дагі (1 файл: 2.67 Мбайт). - Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. - 74 с. - Назва з екрана.