Institute of Special Communication and Information Protection of National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

Розглянуто питання моделювання надійності програмно-керованих радіозасобів, а також їх програмного забезпечення. Наведено порівняльну характеристику термінів і окремих показників надійності складових частин комп'ютерних систем. Запропоновано структуру моделі надійності програмного забезпечення. Узагальнено класифікацію відомих моделей надійності програмного забезпечення.

Порівняльний аналіз моделей надійності програмного забезпечення засобів спеціального зв’язку / Сакович Л. М., Павлов В. П., Лівенцев С. П., Небесна Я. Е. // Information Technology and Security. – 2012. – Vol. 1, Iss. 2 (2). – Pp. 61–70. – Bibliogr.: 19 ref.