Аналогові та цифрові вимірювальні прилади

Національний авіаційний університет

В навчальному посібнику розглянуто питання загальної теорії вимірювань. Викладено основні відомості про аналогові засоби та методи вимірювання електричних величин. Описано принцип дії, технічні та метрологічні характеристики аналогових приладів для вимірювання електричних величин – напруги, струму, частоти, часових інтервалів, фазових зсувів, коефіцієнта нелінійних спотворень, а також принципи побудови вимірювальних генераторів. Призначений для студентів вищих навчальних закладів, що навчаються за напрямом “Метрологія та вимірювальна техніка”.

теорія вимірювань, електричні величини, аналогові засоби, методи вимірювання, метрологічні характеристики, вимірювальні генератори

Єременко, В. С. Аналогові та цифрові вимірювальні прилади [Електронний ресурс] : навчальний посібник / Єременко В. С., Монченко О. В. ; Нац. авіац. ун-т. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,83 Мбайт). – Київ : НАУ, 2017. – 161 с. – Назва з екрана.