Нормативно-правові документи в енергетиці. Розрахункова робота

Дане видання призначене для виконання розрахункової роботи «Визначення енергетичних та екологічних показників проєктів підвищення енергоефективності за різними методиками розрахунку» кредитного модуля «Нормативно-правові документи в енергетиці» для студентів спеціальності 144 «Теплоенергетика» освітньо-професійної програми «Енергетичний менеджмент та інжиніринг теплоенергетичних систем». Видання включає індивідуальні завдання, приклад вирішення та необхідні додатки. Студенти після засвоєння навчальної дисципліни мають продемонструвати вміння Визначати енергетичних та екологічних показників проєктів підвищення енергоефективності за різними методиками розрахунку.

теплоенергетика, нормативно-правові документи, енергоефективність, енергозбереження, законодавча база, стандарти, норми, класифікація

Нормативно-правові документи в енергетиці. Розрахункова робота [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Енергетичний менеджмент та інжиніринг теплоенергетичних систем» спеціальності 144 «Теплоенергетика» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. М. М. Шовкалюк, О. І. Яценко. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,5 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2022. – 48 с. – Назва з екрана.