Представлені короткі теоретичні відомості про основні методи розрахунку електричних кіл постійного струму. Класичні методи розрахунку – метод контурних струмів, метод вузлових потенціалів, метод еквівалентного генератора доповнені розрахунковими співвідношеннями, що відображають схемні функції електричного кола, залежності струму (напруги) вітки від параметру іншої вітки, а також випливають з принципів дуальності та симетрії. Кожен з представлених методів розрахунку супроводжується чітким алгоритмом застосування та ілюструється численними приклади розв’язування задач. Наведені завдання для самостійної роботи студентів.

електричні кола

Теорія електричних кіл. Розрахунок лінійних електричних кіл постійного струму. Алгоритми й приклади розв'язування задач та самостійна робота студентів [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. спеціальності 171 «Електроніка», освітньої програми «Акустичні електронні системи та технології обробки акустичної інформації» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: М. Ю. Артеменко, К. С. Дрозденко. – Електронні текстові данні (1 файл: 2,34 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 99 с. – Назва з екрана.