Методологія міжнародного обміну науковою інформацією. Комп'ютерний практикум

2020-12-10

Посібник призначений для закріплення теоретичного матеріалу курсу «Методологія міжнародного обміну науковою інформацією», який викладається студентам другого курсу другого рівня вищої освіти спеціальності 141, спеціалізації Електромеханічні та мехатронні системи енергоємних виробництв. Комп’ютерні практикуми, передбачені в даному курсі, передбачають засвоєння пакетів, які використовуються для підготовки публікацій та іншої наукової документації а також видання монографій, підручників, тощо на рівні стандартів, прийнятих у світовій науковій спільноті. Значну увагу в посібнику приділено знайомству з видавничим пакетом LaTeX, який вважається еталонним видавничим пакетом для створення наукових публікацій. Посібник може бути корисний для студентів інших технічних та природничих спеціальностей.

видавничий пакет LaTeX, графічний пакет Origin

Методологія міжнародного обміну науковою інформацією. Комп'ютерний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», спеціалізації «Електромеханічні та мехатронні системи енергоємних виробництв» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. В. Г. Городецький. – Електронні текстові дані (1 файл: 3,53 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 57 с. – Назва з екрана.