Інженерна графіка. Збірник задач і методичні рекомендації до вивчення дисципліни для студентів хіміко-технологічного факультету, факультету медикобіологічної інженерії, факультету електроніки [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. спеціальності 161 «Хімічна технологія та інженерія», 151«Автоматизація та комп`ютерно інтегровані технології», 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», 163 «Біомедична інженерія», 153 «Мікро- та наносистемна техніка», 171 «Електроніка», 172 «Телекомунікації та радіотехніка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; укладачі: А. Є.Ізволенська, Д. К. Луданов, Г. С. Подима. – Електронні текстові данні (1 файл: 15.99 Мбайт). – Київ: КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2018. – 94 с. – Назва з екрана.