Комп'ютерне моделювання процесів і систем. Лабораторний практикум

Ескіз недоступний

Посібник призначений для студентів, які навчаються за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології», за освітньою програмою «Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології кібер-енергетичних систем» та вивчають дисципліну «Комп’ютерне моделювання процесів і систем». Метою навчального посібника «Комп’ютерне моделювання процесів і систем. Лабораторний практикум» є формування у студентів умінь та навичок з реалізації експериментальних методів дослідження динамічних характеристик об’єктів керування.

об'єкт керування, перехідні процеси, імпульсні характеристики, частотні характеристики, ідентифікація, статичні характеристики

Комп’ютерне моделювання процесів і систем. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. А. Волощук, Л. К. Жученко, А. С. Захарченко. – Електронні текстові данні (1 файл: 5,21 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 45 с. – Назва з екрана.