Навчальний посібник «Фізична терапія при захворюваннях серцево-судинної та дихальної систем. Клінічна практика: організація, проходження та захист звіту» спеціальність 227 «Фізична терапія, ерготерапія» підготовлений відповідно до програми клінічної практики при захворюваннях серцево-судинної та дихальної систем та містить інформацію про програму та організацію практики, рекомендації щодо оформлення звіту про практику та порядку його захисту. Матеріали, викладені у посібнику, спрямовані на формування у студентів здатності до аналізу та синтезу інформації, спрямовані на вирішення проблем, пов’язаних реабілітацією пацієнтів при захворюваннях серцево-судинної та дихальної систем у процесі реабілітації у закладах лікувальнопрофілактичного, санаторно-курортного, оздоровчо-реабілітаційного типів та закладах соціального забезпечення й інклюзивної освіти. Навчальний посібник конкретизує вимоги до процесу проходження клінічної практики, підготовки, обсягу, структури, змісту та оформлення бакалаврами звіту з клінічної практики при захворюваннях серцево-судинної та дихальної систем з урахуванням специфіки спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» та майбутньої професійної діяльності випускників університету.

фізична терапія, захворювання серцево-судинної системи, захворювання дихальної системи, клінічна практика, захист звіту

«Фізична терапія при захворюваннях серцево-судинної та дихальної систем. Клінічна практика: організація, проходження та захист звіту». Навчальний посібник [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Фізична терапія, ерготерапія» спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Худецький І. Ю., Антонова-Рафі Ю. В., Мельник Г. В. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,13 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 136 с. – Назва з екрана.