Менеджмент регіонального розвитку. Конспект лекцій

Сучасна система господарювання України зумовлює необхідність використання всіх факторів економічного зростання. Зокрема, переваг раціонального розміщення продуктивних сил, поділу праці, спеціалізації виробництва, підвищення інвестиційного клімату регіонів, які в сукупності формують потужну базу становлення то розвитку господарського комплексу країни. Все це вимагає набуття основних знань із дисципліни «Менеджмент регіонального розвитку» з метою стабілізації економіки України. У навчальному посібнику наводяться основні теоретичні та практичні матерілаи за темами дисципліни «Менеджмент регіонального розвитку» для полегшення сприйняття інформації студентами та системності викладання. За своїм змістом навчальний посібник відповідає про-грамі навчальної дисципліни «Менеджмент регіонального розвитку». Розраховано на студентів економічних та управлінських спеціальностей вищих навчальних закладів.

регіональний розвиток, менеджмент

Менеджмент регіонального розвитку. Конспект лекцій [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів першого (бакалаврського) рівня спеціальності 073 «Менеджмент» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: К. О. Кузнєцова, І. М. Манаєнко. – Електронні текстові данні (1 файл: 2,11 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 149 с. – Назва з екрана.