Ескіз недоступний

В навчальному посібнику викладено опис лабораторних робіт щодо вивчення просів кипіння, а саме визначення коефіцієнту тепловіддачі при кипіння води у великому об’ємі, визначення критичної густини теплового потоку та вивченню характеристик двофазних потоків. Посібник призначено для студентів спеціальностей 142 «Енергетичне машинобудування», 143 «Атомна енергетика». Посібник може бути корисним для наукових та інженерно-технічних працівників, які займаються дослідженням та розробкою сучасних високоефективних теплообмінних пристроїв, в яких відбуваються процеси кипіння.

Кипіння, Boiling, коефіцієнт тепловіддачі, криза кипіння, heat transfer coefficient, boiling crisis

Теплообмінні процеси при кипінні. Лабораторний практикум. Навчальний посібник з дисципліни «Теплообмін при фазових перетворюваннях і випромінюванні» [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студентів які навчаються за спеціальностями 142 «Енергетичне машинобудування», 143 «Атомна енергетика» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Є. В. Шевель, М. В. Воробйов, О. О. Баскова. – Електронні текстові дані (1 файл: 632.5 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 35 с. – Назва з екрана.