НТУУ «КПІ»

У статті розглядається питання формування лексичної компетентності майбутніх фахівців авіаційної галузі. Головним завданням викладачів іноземної мові є формування комунікативної компетентності, яка залежить від якості та кількості лексичного запасу студентів. Лексична компетність вважається важливою складовою знань майбутніх фахівців. У статті визначаються особливості формування іншомовної лексичної компетентності студентів в галузі авіа та ракетобудування. Розглядаються навчальні матеріали, які сприятимуть розширенню фахового словника студентів, допоможуть краще зрозуміти значення терміну та його застосування. Систематизація термінів може значно покращити процес опанування авіаційних лексичних одиниць. Тому словники можуть розглядатися в якості навчальних матеріалів для практичної та самостійної роботи студентів. Пропонується короткий огляд словників та їх види. Також визначаються головні особливості та переваги кожного виду. Розглядаються можливості застосування Інтернет технологій та сервісів для колективного створення тезаурусів.

лексична компетентність, автентичні матеріали, дистанційні курси, тезаурус, lexical competence, authentic materials, distant courses, thesaurus

Вадаська, С. Особливості формування іншомовної лексичної компетентності студентів в галузі авіа та ракетобудування / Вадаська С. В. // Вісник НТУУ «КПІ». Філологія. Педагогіка : збірник наукових праць. – 2017. – Вип. 10. – С. 36–40. – Бібліогр.: 15 назв.