Підвищення енергоефективності в Україні в умовах протидії гібридним загрозам

Інститут відновлюваної енергетики НАН України

Розглянуто питання щодо механізму підвищення ефективності використання енергоресурсів в Україні в умовах протидії гібридним загрозам. Основною метою впровадження технологій використання відновлюваної енергії є підвищення енергетичної, економічної та воєнної безпеки, а також просування економічного розвитку. В системі енергетичної безпеки нашої країни пріоритетним напрямом є забезпечення ефективності використання енергетичних ресурсів. Енергоефективність має першочергове значення для розвитку оборонно-промислового комплексу, з огляду на стрімке зростання технологічного розриву між Україною та країнами-лідерами.

Альтернативна енергетика, відновлювальні джерела енергії, енергетичні ресурси, оборонно-промисловий комплекс, підвищення енергоефективності, Alternative energy, renewable energy sources, energy resources, defense-industrial complex, energy efficiency

Демешок, О. О. Підвищення енергоефективності в Україні в умовах протидії гібридним загрозам / О. О. Демешок // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXIII міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 19-20 травня 2022 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. — Київ, 2022. — С. 26-29.