Прогресивні процеси обробки матеріалів

Ескіз недоступний

В посібнику описані процеси обробки, засновані на застосуванні високоефективних ріжучих інструментів з твердих і надтвердих матеріалів, процеси комбінованого різання з накладанням на зону різання вібрацій і ультразвукових коливань, а також способи обробки з додатковим впливом спеціальних технологічних середовищ. Висвітлено основні способи електрохімічної та хімічної обробки матеріалів підвищеної міцності. Описано можливості обробки цих матеріалів електронним і лазерним променем. Наведено найбільш перспективні способи абразивної обробки, що поєднують абразивне різання з енергетичним або фізико-хімічним впливом на оброблюваний матеріал. Книга розрахована на студентів машинобудівних спеціальностей вищих учбових закладів та може бути використана інженерно-технічними працівниками відповідних підприємств.

обробка матеріалів

Пуховський, Є. С. Прогресивні процеси обробки матеріалів [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів, які навчаються за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» / Є. С. Пуховський ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 5,38 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 132 с. – Назва з екрана.