Ескіз недоступний

Автори

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

способи складування промислових відходів, відходи гірничо-металургійного комплексу, відходи хімічної промисловості, відходи машинобудівного комплексу, відходи лісової промисловості, відходи будівництва

Методичні вказівки до виконання практичних робіт та самостійної роботи з курсу «Управління та поводження з відходами» для студентів напрямку підготовки (спеціальності) 6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ» ; уклад. Я. В. Радовенчик. – Електронні текстові дані (1 файл: 128 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2012. – 33 с. – Назва з екрана.