Ескіз недоступний

Навчальний посібник відноситься до циклу професійної та практичної підготовки освітньо-професійного рівня «бакалавр з інженерної механіки» для студентів галузі знань 13 Механічна інженерія, спеціальності 131 Прикладна механіка усіх форм навчання.

Метою практичних занять є набуття умінь і навичок з виготовлення пресформ та штампового оснащення для деталей з гуми та пластмас. Проктичні роботи вирішують наступні задачі: 1 Проектування пресформ. Вибір типових вузлів, типових блоків, стійкість пресформ, тощо. 2 Основні технологічні розрахунки. Розрахунок кількості гнізд, довжину шляху рухомої частини 3 Проектування ливникової системи та системи охолодження та системи виштовхування. 4 Розрахунок виконавчих розмірів оформлючих частин пресформи, тощо. Отримані студентом знання з системи керування виробничими процесами та автоматизованим обладнанням; про взаємозв’язок між CAD/CAM/CAE системами та автоматизованим обладнанням, а також вміння застосовувати CAD/CAM/CAE системи в навчальному процесі і науково- дослідницькій діяльності; визначати межу можливих застосувань технологічних процесів та інше, в подальшому можуть бути ним використані у будь-якому спеціальному курсі.Дисципліни створює теоретичну та практичну базу фахівців для використання в дипломному проектуванні та майбутній практичній роботі.

проектування пресформ, технологічні розрахунки

Технології виготовлення деталей з гуми та пластмас. Основи проектування прес-форм. Практичні заняття [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавр, які навчаються за спеціальністю 131 «Прикладна механіка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Злочевська Н. К., Тітов В. А. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,62 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2022. – 76 с. – Назва з екрана.