Інститут відновлюваної енергетики НАН України

Розглянуто конфігурації електрогенеруючої частини та варіанти реалізації систем стабілізації параметрів напруги автономних гідро-вітрових електростанцій, наведено переваги окремих рішень.

гідро-вітрова електростанція, асинхронний генератор, синхронний генератор, hydro-wind power plant, induction generator, synchronous generator

Мазуренко, Л. І. Комбіновані системи електроживлення на основі мікро-гес і вітрових електроустановок / Л. І. Мазуренко, О. В. Джура // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXI міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 14-15 травня 2020 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. – Київ, 2020. – С. 167-170.