Посібник призначений для студентів, які навчаються за спеціальністю 144 «Теплоенергетика», освітнього ступеня «бакалавр», які вивчають дисципліну «Системи виробництва та розподілу енергоносіїв». Метою посібника є закріплення знань, отриманих у процесі вивчення курсу, набуття студентами первинного досвіду виконання основних розрахунків системи повітропостачання промислового підприємства та роботи з науково-технічною, нормативною і довідковою літературою за тематикою дисципліни.

розрахунки системи повітропостачання промислового підприємства, виробництво енергоносіїв, розподіл енергоносіїв

Розрахунок схеми постачання стисненим повітрям промислового підприємства. Вказівки до виконання розрахункової роботи [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 144 «Теплоенергетика» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: М. Н. Голіяд, І. О. Назарова. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,14 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 50 с. – Назва з екрана.