Інформатика. Програмування та алгоритмічні мови

Ескіз недоступний

Автори

У методичних вказівках міститься інформація, яка необхідна для вивчення даної дисципліни. Детально викладені теоретичні відомості, наведено багато прикладів реалізації окремих операторів, структур даних та типових програм. Викладення ведеться від простого до більш складного, що дозволяє вивчити систему програмування початківцям та доповнити свої знання більш досвідченим програмістам. По кожному розділу дається перелік індивідуальних завдань, необхідних для лабораторних, контрольних та практичних занять.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

середовище Borland Pascal, оператор вибору CASE, однорідні масиви, багатовимірні масиви, графіка, системи координат, функції в графічному режимі

Інформатика. Програмування та алгоритмічні мови [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання лабораторних робіт для студентів напряму підготовки 6.050803 «Акустотехніка» / НТУУ «КПІ» ; уклад. Н. В. Богданова, О. В. Богданов, І. В. Кандрачук. - Електронні текстові дані (1 файл: 890 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2010. - Назва з екрана.