Методичні рекомендації для підготовки до семінарських занять містять плани семінарських занять, мету, питання для поточного контролю, завдання для самостійної роботи. Роз’яснено теми семінарських занять, наведена основна додаткова література з дисципліни «Вступ до філософії» для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за всіма спеціальностями та всіма освітніми програмами. Визначені першоджерела, особливу увагу приділено теоретичним положенням, засвоєння яких допоможе вирішити складності під час підготовки студентів до семінарських занять.

вступ до філософії

Вступ до філософії. Методичні рекомендації для підготовки до семінарських занять [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за всіма спеціальностями та всіма освітніми програмами / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Новіков Б. В., Богачев Р. М., Костроміна Г. М., Потіщук О. О., Руденко Т. П., Свідло Т. М., Щириця Т. В., Бабіна С. І., Анацька Н. В., Денисенко Н. В., Дранник В. А., Сторожик М. І., Франко Н. О. – Електронні текстові дані (1 файл: 527 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 101 с. – Назва з екрана.