Програмування – 1. Процедурне програмування. Навчальний посібник

2023-01-19

Посібник "Програмування – 1. Процедурне програмування: Навчальний посібник" призначений для здобувачів ступеня бакалавра освітньопрофесійної програми "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології кібер-енергетичних систем" за спеціальністю 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології". У посібнику приділено увагу елементам процедурного класичного програмування на мові програмування високого рівня ANSI С. У посібнику викладаються питання типів даних та керуючих конструкцій мови С, застосування масивів та структур, використання функцій. Вводяться поняття покажчиків та посилань, їх застосування для спрощення програмування динамічних масивів та передачі параметрів. Наводяться основи роботи з файлами текстового та двійкового типів, препроцесором мови С. У посібнику наведено велику кількість готових алгоритмів і програм на мові С, а також, завдань для самостійної роботи студента, що полегшує засвоєння матеріала. Посібник буде також корисним для програмістів-початківців, студентів, які вивчають комп'ютерні науки, так і для всіх, хто працює з обчислювальною технікою і бажає навчитися програмуванню мовою С.

мова Сі, програмування, процедурне програмування, оператори, лексеми, керуючі конструкції, операції, функції

Програмування – 1. Процедурне програмування. Навчальний посібник [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою"Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології кібер-енергетичних систем" спеціальності 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології", освітньопрофесійною програмою / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; Ю. Є. Грудзинський, В. Б. Бобков. - Електронні текстові дані (1 файл: 4.2 Мбайт). - Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. - 317 с. - Назва з екрана.