Фізичні основи електроніки: Наносвіт хвильових та корпускулярних явищ

2019-03

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

корпускулярно-хвильовий дуалізм фотонів, електрон, корпускулярні властивості електрона, хвильові властивості електрона, емісія електронів з твердого тіла, електронна оптика, електронний прожектор, електронні трубки, магнітне фокусування променя, магнітне відхилення променя, електронні лампи, електричний газовий розряд, газорозрядна плазма, закон Пашена

Фізичні основи електроніки: Наносвіт хвильових та корпускулярних явищ [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 171 «Електроніка», спеціалізації «Електронні прилади та пристрої» / А. І. Кузьмичєв, Л. Д. Писаренко, Л. Ю. Цибульский ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,39 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. - 203 с. – Назва з екрана.