ВГО Українська бібліотечна асоціація

Наукова комунікація, Відкритий доступ, Відкрита наука, Дослідження, Інформаційна підтримка, Інституційний репозитарій, Наукове видавництво, Публікаційна активність, Наукометрія, Академічна доброчесність, Університетська бібліотека

Університетська бібліотека в системі наукових комунікацій: програма навчального модулю підвищення кваліфікації працівників бібліотек / розробники: Бруй Оксана, Кулик Євгенія, Назаровець Марина, Сошинська Ярослава ; ВГО Українська бібліотечна асоціація ; Науково-технічна бібліотека КПІ ім. Ігоря Сікорського ; Наукова бібліотека імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка. – Київ : УБА, 2020. – 46 с.

Зібрання