Композиція видання: Дизайн художньої літератури: практикум

Викладено основні теоретичні відомості й завдання для виконання практичних робіт з макетування окремих видів літературно-художніх видань. Навчальний посібник до практичних занять і самостійної роботи має на меті допомогти студентам показати на практиці засвоєні у процесі вивчення дисциплін «Теорія композиції видань», «Сучасні засоби відтворення в мистецтві шрифту та орнаменту» знання, вміння і навички. Зазначені навчальні дисципліни належать до обов’язкових для студентів кафедри графічних мистецтв факультету образотворчого мистецтва. У виконанні запропонованих методичними вказівками завдань студенти мають виявити також знання і вміння, опановані у вивченні інших дисциплін, пов’язаних із конструюванням, оформленням і друком текстових і нетекстових матеріалів.

оформлення друкованого видання, макетування видання

Композиція видання: Дизайн художньої літератури: практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. І. П. Шалінський. – Електронні текстові дані (1 файл: 8,48 Мбайт). – Київ : КПІім. Ігоря Сікорського, 2020. – 93 с. – Назва з екрана.