Спеціалізовані задачі системного аналізу. Конспект лекцій. Частина - 1

Ескіз недоступний

Спеціалізовані задачі системного аналізу є вибірковою дисципліною. В першій, методологічній частині курсу основна увага приділена вивченню загальних принципів системного аналізу, опису, проектуванню і керування складними системами. Узагальнені сучасні підходи до прийняття рішень в складних системах по багатьом критеріям, в тому числі для нечіткої вихідної інформації. Даний посібник призначений для студентів спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» усіх форм навчання.

системний аналіз, система, аналіз, модель, системний підхід, системне мислення

Спеціалізовані задачі системного аналізу. Конспект лекцій. Частина 1 [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. Т. А. Дунаєва. – Електронні текстові дані (1 файл: 493 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2022. – 71 с. – Назва з екрана.