Технології розроблення програмного забезпечення: практикум

Посібник призначений для формування у студентів комплексу знань, умінь та досвіду, необхідних для створення програмного забезпечення комп’ютерних систем керування та інформаційних систем. Дозволяє скорочено за формою, але всебічно за змістом викласти студентам технології розробки та функціонування програмного забезпечення розподілених систем.

технології розробки ПЗ, тестування ПЗ, модульне тестування, інтеграційне тестування, Git, системи контролю версії, CI/CD, розгортання ПЗ

Технології розроблення програмного забезпечення: практикум [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. спеціальності 151 «Автоматизація та комп'ютерноінтегровані технології», освітньо-професійна програма «Технічні та програмні засоби автоматизації» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. Д. О. Ковалюк. – Електронні текстові данні (1 файл: 3,13 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2022. – 55 с. – Назва з екрана.