Диференціальні рівняння

Викладено основні розділи теорії звичайних диференціальних рівнянь ті початкові поняття і найпростіші задачі варіаційного числення. За змістом посібник відповідає програмі вузів з поглибленим рівнем викладання математики. Теоретичний матеріал супроводжується численними прикладами та малюнками. Для студентів бакалавратів «Системний аналіз» та «Інформатика».

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

варіаційне числення, теорія стійкості, автономні системи, теорія перших інтегралів, диференціальні рівняння 1-го порядку, лінійні диференціальні рівняння, лінійні диференціальні рівняння 2-го порядку

Богданський, Ю. В. Диференціальні рівняння [Електронний ресурс] : навчальний посібник / Ю. В. Богданський ; НТУУ «КПІ». – Електронні текстові дані (1 файл: 5,83 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2011. - Назва з екрана.