У навчальному посібнику висвітлені питання викладання розділу «Машинобудівне креслення» в курсі «Інженерна графіка» в режимі дистанційного навчання. Оскільки традиційне читання лекцій в умовах карантину є неможливим, пропонується надання такої інформації за допомогою платформи ZOOM. Це сприймається значно складніше, ніж при безпосередньому спілкуванні викладача зі студентами. Але надання матеріалу у вигляді, що пропонується авторами, допускає існування діалогу зі студентами, сприяє інтенсифікації самостійної роботи. Перевагою такого спілкування є також можливість демонструвати кресленики, які виконані з більш високою якістю, ніж викладач може накреслити на дошці за традиційним варіантом: вони виконані за допомогою комп’ютерного графічного пакета. У навчальному посібнику наведені презентації лекцій з розділу «Машинобудівне креслення» курсу інженерної графіки, які виконані у програмі Microsoft PowerPoint. В презентаціях застосовуються чисельні кольорові ілюстрації технічних об’єктів та їх креслеників, що розглядаються в курсі. На початку кожної лекції наведені основні питання, які розглядаються в лекції. Основні положення та визначення виділені кольором, та ілюструються кількома прикладами. Наприкінці лекції наведені висновки. Навчальний посібник призначений для студентів технічних спеціальностей.

машинобудівне креслення, дистанційний режим навчання, презентація у програмі Microsoft PowerPoint, платформа ZOOM

Білицька, Н. В. Інженерна графіка. Розділ: Машинобудівне креслення. Курс лекцій для дистанційного режиму навчання [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальностей 142 «Енергетичне машинобудування», 143 «Атомна енергетика», 144 «Теплоенергетика» / Н. В. Білицька, О. Г. Гетьман ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 19,7 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 95 с. – Назва з екрана.