Фактори впливу на енергоефективність електромеханічних систем

Інститут відновлюваної енергетики НАН України

У доповіді проаналізовано фактори впливу на енергетичну ефективність електромеханічних систем: якість напруги живлення, режим навантаження, умови експлуатації; якість виготовлення, технічного обслуговування і ремонтів; якість активних та конструкційних матеріалів. Критичний вплив в реальних умовах експлуатації спричиняє якість напруги живлення та режим навантаження.

енергоефективність, електромеханічна система, якість напруги живлення, режим навантаження, energy efficiency, electromechanical system, supply voltage quality, load mode

Закладний, О. О. Фактори впливу на енергоефективність електромеханічних систем / О. О. Закладний, В. В. Прокопенко, Т. В. Гребенюк // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXIII міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 19-20 травня 2022 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. — Київ, 2022. — С. 32-34.