Юстування та випробування оптичних приладів

Ескіз недоступний

Розглянуто питання юстування та випробувань оптичних приладів (ОП). Описана узагальнена схема стенду для випробувань ОП і основна елементна база цих стендів. Значна увага приділена критеріям і методам контролю якості зображення. Визначені методи юстування та випробувань типових вузлів ОП, а також оптичних приладів деяких типів. Для студентів, магістрів, аспірантів, викладачів приладобудівного профілю вищих закладів освіти, а також інженерно – технічних працівників промисловості.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

оптико-електронні прилади, оптичні прилади, юстування оптичних приладів, коліматори, імітатори випромінювання, юстування кутомірних приладів

Кучеренко, О. К. Юстування та випробування оптичних приладів [Електронний ресурс] : конспект лекцій / [О. К. Кучеренко] ; НТУУ «КПІ». – Електронні текстові дані (1 файл: 30,1 Мбайт). – Київ : ІВЦ «Політехніка», 2012.– Назва з екрана.