Системи моніторингу та автоматизованого керування. Комп'ютерний практикум

2020-06-18

Навчальний посібник призначений для виконання комп'ютерного практикуму з курсу "Системи моніторингу та автоматизованого керування" в програмі Electronics Workbench. Під час виконання комп'ютерного практикуму студенти отримують навички роботи з Electronics Workbench і виконують дослідження компонентів сучасної аналогової та цифрової електроніки. Моделі, запропоновані в практикумі, також можуть бути використані в магістерських дисертаціях, наукових дослідженнях та технічних розробках. Посібник призначений для студентів магістерського рівня підготовки за спеціальністю 141, спеціалізація "Електромеханічні та мехатронні системи енергоємних виробництв", а також може бути корисний для студентів споріднених спеціальностей і спеціалізацій.

комп'ютерний практикум, Electronics Workbench

Системи моніторингу та автоматизованого керування. Комп'ютерний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», спеціалізації «Електромеханічні та мехатронні системи енергоємних виробництв» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. Г. Городецький, М. П. Осадчук. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,34 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 56 с. – Назва з екрана.