Автоматизація бізнес процесів. Навчальний посібник до практичних занять

2021-06-24

Посібник розроблений на підставі робочої програми кредитного модуля «Автоматизація бізнес процесів» та призначений для проведення практичних занять, підвищення розуміння основ реінжинірингу виробничих процесів підприємств. Призначений для студентів, які навчаються за освітньою програмою підготовки магістрів за спеціальністю 151 "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології". Спрямований на формування у студентів умінь та навичок проектування та моделювання бізнес процесів підприємств. Забезпечує студентів необхідними теоретичними знаннями для виконання практичних завдань, запланованих впродовж семестру.

автоматизація бізнес процесів, бізнес-процеси, BPMN

Автоматизація бізнес процесів. Навчальний посібник до практичних занять [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», освітньо-професійна програма «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології кібер-енергетичних систем» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. С. Бунке. – 2-е вид. – Електронний ресурс (1 файл: 1,11 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 39 с. – Назва з екрана.