Сформульовано, досліджено й вирішено наукове завдання з поглиблення теоретичних, обґрунтування науково-методичних положень та розробки практичних рекомендацій щодо підвищення рівня конкурентоспроможності видавничо-поліграфічних підприємств в умовах невизначеності. Запропоновано детермінанти конкурентоспроможності підприємств та механізм посилення такої здатності на засадах ефективності комерційної співпраці, інноваційної активності, цифровізації, ресурсного забезпечення та подолання економічних дисбалансів. Виокремлено та обґрунтовано гармонізацію економічних інтересів як чинник підвищення рівня конкурентоспроможності видавничо-поліграфічних підприємств, конкретизовано принципи економічної гармонізації як важеля економічного механізму конкурентоспроможності підприємства. Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів закладів вищої освіти, управлінців та фахівців-практиків.

конкурентоспроможність, видавничо-поліграфічне підприємство, невизначеність, ринкова адаптивність, інформаційна активність

Конкурентоспроможність видавничо-поліграфічних підприємств в умовах невизначеності [Електронний ресурс] : монографія / О. А. Гавриш, С. О. Солнцев, А. Д. Кухарук, Ю. О. Гавриш, Т. А. Роїк ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. ‒ Електронні текстові дані (1 файл: 5.91 Мбайт). ‒ Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. ‒ 174 с. ‒ Назва з екрана.