ІВЦ «Видавництво Політехніка»

Методичні вказівки присвячені тематиці розділів дисциплін «Проектування електричних мереж» та «Регулювання режимів електричних систем», які застосовуються студентами під час виконання дипломного проєкту бакалавра. Розглянуто питання підготовки розрахункових схем електричних мереж, розрахунку техніко-економічних показників їх режимів роботи, вибору та застосування найбільш ефективних способів керування параметрами режиму проектованої мережі.

електричні мережі та системи, electrical networks and systems, районна електрична мережа, district electricial network, дипломний проєкт, diploma project

Методичні вказівки до виконання дипломного проекту освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» з тематики районних електричних мереж для студентів усіх форм навчання та студентів-іноземців з напряму підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнології» / НТУУ «КПІ» ; Уклад.: В. М. Сулейманов, В. В. Чижевський. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,42 Мбайт). – Київ : ІВЦ «Видавництво Політехніка», 2007. – 100 с. – Назва з екрана.