Чисельні методи. Лабораторний практикум

Ескіз недоступний

Посібник містить роз’яснення щодо виконання 7 лабораторних робіт, передбачених робочою програмою навчальної дисципліни «Чисельні методи». Кожна робота містить 30 варіантів завдань однакового ступеня складності та необхідні теоретичні відомості. Для кожної роботи наводиться зразок її виконання та оформлення, а також приклад програмної реалізації мовою С++. В кінці кожної роботи пропонуються контрольні питання для самоперевірки. Для самостійної роботи студентів надається список рекомендованої літератури.

чисельні методи, наближення функцій, числове диференціювання, числове інтегрування, звичайні диференційні рівняння, нелінійні рівняння

Чисельні методи. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 171 «Електроніка», освітньо-професійних програм «Електронні компоненти і системи», «Електронні прилади та пристрої» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. О. О. Абакумова. – Електронні текстові данні (1 файл: 2,6 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 74 с. – Назва з екрана.