Розвиток відновлюваних джерел енергії в умовах воєнного стану

Інститут відновлюваної енергетики НАН України

У роботі наведено огляд поточного стану й перспектив розвитку ВДЕ в умовах воєнного стану. Зазначено необхідність подальшого розвитку ВДЕ, зокрема гібридних енергосистем, й окреслено шляхи забезпечення їх оптимальних режимів роботи при комбінуванні різних видів ВДЕ.

відновлювані джерела енергії, комбінована енергосистема, гібридна енергосистема, renewable energy sources, combined power system, hybrid power system

Мельник, О. А. Розвиток відновлюваних джерел енергії в умовах воєнного стану / О. А. Мельник // Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті: матеріали XXIII міжнародної науково-практичної конференції, [Київ], 19-20 травня 2022 р. / Інститут відновлюваної енергетики НАНУ. — Київ, 2022. — С. 24-26.