Ескіз недоступний

Lviv Polytechnic National University

Навчальний курс «Зелене підприємництво», який розроблено експертами ГО «Школа енергоефектиновсті», привернув увагу викладачів багатьох українських вишів і продемонстрував практичну цінність завдяки, насамперед, інструменту бізнес-планування Canvas. Важливо продовжувати діяльність для популяризації ідей зеленого підприємництва через широке впровадження відповідної навчальної дисципліни у освітніх програмах ЗВО.

тези доповідей

Лісовик, В. Л. Cприяння розвитку приватного бізнесу в Україні через популяризацію ідей зеленого підприємництва та сталого розвитку в системі вищої освіти / Лісовик В. Л., Василенко В. І., Шовкалюк М. М. // Materials of the Internet conference “Sustainable development of the EU – best practices for Ukraine” [Lviv, February 22, 2024]. - Lviv : Lviv Polytechnic National University, 2024. - P. 116-121.