Institute of Special Communication and Information Protection of National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

У статті проаналізовані переваги інтерактивних методів навчання у процесі вивчення професійно-орієнтованої англійської мови у вищих навчальних закладах. У статті автор проводить короткий огляд розробленого комплексу інтерактивних методів навчання як одного з ефективних методів підвищення рівня англомовної підготовки у вищих навчальних закладах.

інтерактивне навчання, інтерактивний підхід, дискусія, рольова гра, проблемна ситуація, іншомовне професійне спілкування, интерактивное обучение, интерактивный подход, дискуссия, ролевая игра, проблемная ситуация, иноязычное общение, interactive approach, interactive methods, discussion, role game, problematic situation, foreign language communication

Єфімова, О. Інтерактивні методи при вивченні професійно-орієтованої іноземної мови у вищих навчальних закладах / Єфімова О. М. // Information Technology and Security. – 2012. – Vol. 1, Iss. 2 (2). – Pp. 78–83. – Bibliogr.: 8 ref.