У навчальному посібнику висвітлені питання, що пов’язані особливостями викладання теми «Проекційне креслення» в курсі «Інженерна графіка» в умовах дистанційного режиму навчання. Оскільки традиційне читання лекцій в умовах карантину є неможливим, пропонується подання такої інформації за допомогою платформи ZOOM. Надання матеріалу у вигляді, що пропонується авторами, допускає можливість діалогу зі студентами, сприяє інтенсифікації самостійної роботи. Якість креслеників, які пропонуються на лекціях, значно вища за їх надання за традиційним варіантом: вони виконані за допомогою комп’ютерного графічного пакета. У навчальному посібнику наведені презентації лекцій з курсу інженерної графіки, які виконані у програмі Microsoft PowerPoint. В презентаціях застосовуються чисельні кольорові ілюстрації геометричних об’єктів та їх креслеників з розрізами, що розглядаються в курсі. На початку кожної лекції наведені основні питання, які розглядаються в лекції. Основні положення та визначення виділені кольором, та ілюструються кількома прикладами. Наприкінці кожної лекції наведені висновки. Навчальний посібник призначений для студентів технічних спеціальностей.

проекційне креслення, дистанційний режим навчання, презентації у програмі Microsoft PowerPoint, платформа ZOOM

Білицька, Н. В. Інженерна графіка. Розділ: Проекційне креслення. Курс лекцій для дистанційного режиму навчання [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальностей 142 «Енергетичне машинобудування», 143 «Атомна енергетика», 144 «Теплоенергетика», спеціалізації «Теплофізика» / Н. В. Білицька, О. Г. Гетьман ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 13,6 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 72 с. – Назва з екрана.