Web-програмування. Лабораторний практикум

Навчальний посібник «Web-програмування. Лабораторний практикум» присвячено вивченню Web-програмування за спеціальностю 125 «Кібербезпека» та 113 «Прикладна математика». Метою викладання курсу є надання студентам знань про Web-програмування, засвоєння можливостей використання PHP, JavaScript, MySQL для програмування динамічних Web-сайтів і Web-інтерфейсів доступу до баз даних. Вивчення курсу «Web-програмування» вимагає цілеспрямованої роботи над вивченням спеціальної літератури, активної роботи на лекціях та практичних заняттях, самостійної роботи та виконання індивідуальних завдань. Посібник містить необхідний теоретичний матеріал, приклади програм, а також завдання для виконання лабораторного практикуму.

Навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за освітніми програмами «Системи, технології та математичні методи кібербезпеки», «Системи технічного захисту інформації» та «Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та безпека даних» спеціальності 125 «Кібербезпека» та 113 «Прикладна математика»

Web-програмування. Лабораторний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 125 «Кібербезпека» та 113 «Прикладна математика» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: А. Ю. Шелестов, Н. М. Куссуль. – Електронні текстові дані (1 файл: 942 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 62 с. – Назва з екрана.